Medsol

ARKON

Máte zájem o tento produkt?
ARKON

Představujeme Vám anesteziologický systém, se kterým budete mít pacienty přímo před sebou.

Rozšířený systém umožňuje široký úhel pohledu, do kterého se vejde i pacient; zde zobrazeno s doplňkovým monitorem pacienta Xprezzon (u obr. … drama mono final)

Klinické ovládací prvky jsou umístěny cetrálně pro snadné použití

Dotykový displej s inteligentní navigací zobrazuje všechny ventilační režimy.

Výsuvný modul pro připojení dýchacího okruhu, dovoluje podávat anestezii v těsné blízkosti pacienta

Signální osvětlení zvýrazňuje aktivní ovládací prvky

Sedm elektrických zásuvek rozmístěných tam, kde je potřebujete a vestavěné USB porty a Ethernet

Pracovní plochy různé výšky, komfortní vyklápěcí polička a vysunovací klávesnice jsou vybaveny vestavěným osvětlením přesně tam, kde je potřebujete.

Anesteziologické systémy se dosud vyvíjely pouze technologicky. To je samozřejmě klíčové pro jejich řádnou funkci – nám to ale nestačí! Funkčnost a spolehlivost nejsou samoúčelné, jsou to základní požadavky. A my si klademe otázku? „Je možné přijít s ještě lepším řešením?“

Zeptali jsme se anesteziologů z celého světa, prostudovali jsme řadu používaných anesteziologických systémů a zohlednili jsme nejnovější poznatky v oblasti ergonomie.

Věnovali jsme pozornost každému detailu, abyste se Vy mohli plně věnovat svým pacientům. Systém ARKON vychází z vašich potřeb, poskytuje maximální funkčnost, pohodlí a naprostou kontrolu.
 

BleaseSirius s ventilátory řady 700/900

Máte zájem o tento produkt?
BleaseSirius s ventilátory řady 700/900

"Dříve než dosáhnete adaptaci pacienta na použitá zařízení, umožní Spacelabs Healthcare adaptovat vaš přístroj na pacienta."

Volba

  • Volba techniky - BleaseSirius je adaptován pro okruhy pro vysoký průtok (high flow) nebo malé průtoky (low flow) nebo polootevřené systémy. Kaskádní průtokoměry a jedinečný systém řízení vlhkosti na absorbéru znamenají přesnost a regulaci i při nízkých průtocích. Jednoduše přístupné připojení odpadního odsávání a volba viditelného, jasně označeného sekundárního pomocného výstupu čerstvých plynů umožňuje změnu na okruh bez zpětného vdechování a to rychle, bez kontaminace pracovního prostředí.
  • Volba pomocného výstupu čerstvých plynů - Zcela nově instalované, nastavitelné rameno vaku pro ruční ventilaci a APL ventil umožňují soustředění pozornosti na pacienta.
  • Volba zvýšeného monitorování - BleaseSirius umožní integrovat váš monitorovací systém nebo pro kompletní pracovní stanice využít monitorování z řady inovovaných anesteziologických monitorů od Spacelabs Healthcare.

Ventilace

  • Advanced Pressure Support™ - Ventilátory s přesností JIP nyní i pro anestézii.
  • Precision Pressure Control™ - Ventilátory řady 700/900 jako poslední vývojová řada ventilátorů BLEASE pro přístroje BleaseSirius. Plně barevná nebo tradiční obrazovka o velikosti 8,4’, s dotykovým/„trak“ interaktivním ovládáním.
  • Zobrazení, ukládání a vyvolání spirometrických smyček - Od běžné ventilace k pokrokovým režimům ventilace s označením Precision Pressure Control™/Advanced Pressure Support™. Tento jedinečný výstup je dán použitím technologie ventilátorů s přesností jednotek intenzivní péče, a to v rámci všech rozsahů ventilace pacienta.
  • Měření a kompenzace u pacienta - Monitorování ventilace je rovněž důležité pro dokumentaci změn nebo komplikací v průběhu ventilace. Měření co nejblíže k pacientovi. Ventilátor může zobrazovat, ukládat a porovnávat tlak/průtok objemové smyčky.

Blease Genius MRI

Máte zájem o tento produkt?
Blease Genius MRI

Anesteziologický přístroj BleaseGenius MRI, je vhodný pro použití v prostředí magnetické rezonance až do 3 Tesla. Přístroj je osazen pneumaticky poháněným ventilátorem se základními ventilačními režimy, odpařovačem anestetik a volitelně i alarmem rozpojeného okruhu. Jedná se o kompaktní systém malých rozměrům.