Medsol

DEFIBRILÁTOR LIFEPAK 1000

Při srdeční zástavě může vybavenost prvních zasahujících defibrilátorem LIFEPAK 1000 znamenat klíčový přínos pro šanci na přežití.

Máte zájem o tento produkt?
DEFIBRILÁTOR LIFEPAK 1000

LIFEPAK 1000 je navržen tak, aby jej mohl použít první svědek události – i osoba bez zdravotnického vzdělání. Je konstruovaný jako výkonný a kompaktní defibrilátor určený k léčbě pacientů se srdeční zástavou a k zajištění funkce kontinuálního monitorování srdeční činnosti. Tento defibrilátor má všechny vlastnosti, které od defibrilátoru řady LIFEPAK očekáváte, mimo jiné:

Přizpůsobivost
Díky dvěma možnostem zobrazení lze LIFEPAK 1000 snadno adaptovat na individuální protokol péče o pacienty, nebo jej nastavit podle doporučení American Heart Association a European Resuscitation Council.

Ovládání
Po otevření brašny jste navedeni pomocí obrázků k zapnutí přístroje a poté je automaticky spuštěna hlasová a obrazová nápověda, která vás vede krok po kroku. K provedení defibrilačního výboje, který může zachránit život, jsou nutné pouze 3 úkony.

Výkon
Díky eskalaci energie až do 360 J máte k dispozici možnosti, které potřebujete pro maximální úspěch defibrilace. U pacientů, kteří vyžadují více než 1 výboj, je zvyšování dávky energie následných výbojů prokazatelně lepší strategií pro ukončení srdečních arytmií léčitelných výbojem.

Odolnost
Jako nejodolnější defibrilátor, který společnost Physio-Control kdy vyrobila, můžete vzít LIFEPAK 1000 bez obav do nejnáročnějšího prostředí.

AUTOMATIZOVANÝ EXTERNÍ DEFIBRILÁTOR LIFEPAK CR® PLUS

Důvěra je jednoduchý proces o dvou krocích.

Máte zájem o tento produkt?
AUTOMATIZOVANÝ EXTERNÍ DEFIBRILÁTOR LIFEPAK CR® PLUS

Krok 1: Zapněte přístroj.

Krok 2: Přiložte elektrody.

Dva kroky: zapnutí zařízení a přiložení elektrod na pacienta. Tyto dva kroky samy o sobě mohou znamenat rozdíl mezi smrtí z náhlé srdeční zástavy a lepší šancí na přežití. Plně automatický CR Plus se pak ujímá vedení, dává pokyny ClearVoice a aplikuje výboj – až do klasických 360 joulů – aniž by někdo musel stisknout tlačítko. Studie z poslední doby ukazuje, že bezpečnost není narušena, když neškolení záchranáři používají zcela automatický defibrilátor ve srovnání s poloautomatickým defibrilátorem.