Medsol

Lucas 3

Účinná nepřímá srdeční masáž a dobrá cirkulace vede ke KPR zachraňující život!

Lucas 3

Systém pro nepřímou srdeční masáž LUCAS je určen k zajištění účinných, setrvalých a nepřerušovaných kompresí při nepřímé srdeční masáži, podle směrnic ERC.

Tento přístroj se používá u dospělých pacientů mimo nemocnici i v nemocničním prostředí. Zajištění vysoce kvalitních kompresí hrudníku bez použití rukou umožňuje záchranářům zaměřit se na ostatní, život zachraňující terapie.

Možnost přenosu dat po zákroku z nabízeného přístroje do softwaru počítače. Data obsahují údaje o zařízení, časový průběh kompresí a souhrnné časové informace o práci uživatele a umožní tak kontrolu postupu zdravotníků.

Systém LUCAS je radio-transparentní s výjimkou krytu a pístu, takže je ideálním zařízením pro nepřímou srdeční masáž prováděnou v katetrizační laboratoři.

TrueCPR

Unikátní přístroj pro podporu kvality resuscitace.

TrueCPR

Přistroj TrueCPR pomůže vašemu týmu optimalizovat manuální KPR, protože v reálném čase poskytuje tolik potřebnou zpětnou vazbu pro kličové parametry resuscitace.

Tento přistroj navrhla společnost Physio-Control, přední výrobce technologií pro záchranáře po více než pět desetiletí.

TrueCPR je jediným přístrojem se zpětnou vazbou, který lze použivat v kombinaci s defibrilátorem jakékoliv značky a jediným přístrojem, který měří skutečnou kompresi prostoru mezi hrudní kostí a páteři. A na rozdil od produktů využívajicích akcelerometr poskytuje přistroj TrueCPR přesnější měření hloubky KPR prostřednictvím vlastní technologie TFI (triaxial field induction =indukce trojrozměrného pole).

TrueCPR