Medsol

Novinky

Společnost Medsol se stala distributorem amerického výrobce zdravotnických přístrojů Belmont Medical Technologies. V naší nabídce proto nyní nově naleznete přístroj pro ohřev krve a tekutin Buddy Lite.

Již 7 let naše společnost Medsol podporuje nadaci Dobrý anděl. Dobrý anděl pomáhá rodinám, které se vlivem nemoci dostaly do tíživé životní situace. Více najdete na www.dobryandel.cz

Nová generace elektrických nosítek Stryker

Na český trh uvádíme novou generaci elektrických nosítek Stryker Power-PRO 2. Přináší uživatelům řadu inovací, které ulehčí a zpříjemní jejich každodenní namáhavou a zodpovědnou práci.

Fakultní nemocnice Olomouc – operační světla Infimed

Představitelé vedení FNOL v těchto dnech slavnostně předali Klinice ústní, čelistní a obličejové chirurgie, nové operační sály. Tyto OS jsou vybaveny poslední generací operačních světel společnosti Infimed, která splňují i ty nejnáročnější požadavky operatérů, potřebné pro složité a často i unikátní výkony KÚČOCH. Velice si vážíme faktu, že právě operační světla Infimed, obstála ve velice náročném výběru Zadavatele. Zároveň nás také těší, že jsme dodávkou těchto operačních světel Infimed, mohli přispět k technologickému pokroku na KÚČOCH a k dalšímu pokračování profesionální práce všech operačních týmů této významné kliniky.

AED přístroj LIFEPAK® CR2 amerického výrobce defibrilátorů Physio-Control, Inc.

V portfoliu firmy Medsol nyní naleznete nový AED přístroj LIFEPAK® CR2 amerického výrobce defibrilátorů Physio-Control, Inc.

Moderní, lehký, odolný přístroj s intuitivním ovládáním a s jedinečnou technologií analýzy cprINSIGHT ™ , která umožňuje defibrilátoru analyzovat srdeční rytmus pacienta během provádění KPR.

Unikátní dezinfekční přístroj

Firma Medsol vám představuje novinku ve svém sortimentu. Unikátní dezinfekční přístroj DEZIMEDS, určený jak pro dezinfekci vozidel, tak pro dezinfekci místností, pokojů, ordinací, atd. Prostřednictvím unikátní kombinace ozónové technologie a fogace (tzv. studená pára) biocidního roztoku Desime v rámci jednoho přístroje dokážete provést dezinfekci prostoru ve velmi krátkém čase bez nutnosti přítomnosti personálu. Kombinací chemické a fyzikální dezinfekce je dosaženo komplexního rozsahu dezinfekční účinnosti ve velmi krátkém čase bez složitých ochranných opatření a s okamžitou možností opětovného využití dezinfikovaného prostoru.