Medsol

Novinky

Informujeme naše zákazníky, že výroba AED LIFEPAK CR Plus byla ukončena. V blízké době uvedeme na trh jeho nástupce, který vás překvapí jak designem, tak i unikátními funkcemi. Baterie i elektrody budou samozřejmě i nadále plně dostupné.

Novinka v portfoliu Medsol

V portfoliu firmy Medsol nyní naleznete jedinečný systém značení a evidence chirurgických nástrojů předního dánského technologického výrobce Caretag.
Řešení, které přinášíme našim zákazníkům dokáže výrazným způsobem zefektivnit manipulaci s nástroji a jejich evidenci.

Unikátní dezinfekční přístroj

Firma Medsol vám představuje novinku ve svém sortimentu. Unikátní dezinfekční přístroj DEZIMEDS, určený jak pro dezinfekci vozidel, tak pro dezinfekci místností, pokojů, ordinací, atd. Prostřednictvím unikátní kombinace ozónové technologie a fogace (tzv. studená pára) biocidního roztoku Desime v rámci jednoho přístroje dokážete provést dezinfekci prostoru ve velmi krátkém čase bez nutnosti přítomnosti personálu. Kombinací chemické a fyzikální dezinfekce je dosaženo komplexního rozsahu dezinfekční účinnosti ve velmi krátkém čase bez složitých ochranných opatření a s okamžitou možností opětovného využití dezinfikovaného prostoru.