Medsol

Novinky

AED přístroj LIFEPAK® CR2 amerického výrobce defibrilátorů Physio-Control, Inc.

V portfoliu firmy Medsol nyní naleznete nový AED přístroj LIFEPAK® CR2 amerického výrobce defibrilátorů Physio-Control, Inc.

Moderní, lehký, odolný přístroj s intuitivním ovládáním a s jedinečnou technologií analýzy cprINSIGHT ™ , která umožňuje defibrilátoru analyzovat srdeční rytmus pacienta během provádění KPR.

Pobočka ve Valašském Meziříčí

Od května 2021 jsme otevřeli pobočku ve Valašském Meziříčí, která zajišťuje dodávky vestaveb operačních sálů od projektové dokumentace po realizaci.

  • Nabízíme zkušenosti v projektování a realizaci operačních sálů a čistých prostorů
  • Zabezpečíme pro naše zákazníky komplexní projekty, zpracování stavební části a projektu čistých prostor
  • Formou subdodávek projekčních prací nabízíme i projekty jednotlivých profesních projektů (elektroinstalace, vzduchotechnika, MaR atd.) a to včetně koordinací
  • Zabezpečujeme realizaci a montáž vestaveb operačních sálů včetně koordinací včetně nábytku a technologii

Realizační kancelář:
Zašovská 750
757 01 Valašské Meziříčí

Novinka v portfoliu Medsol

V portfoliu firmy Medsol nyní naleznete jedinečný systém značení a evidence chirurgických nástrojů předního dánského technologického výrobce Caretag.
Řešení, které přinášíme našim zákazníkům dokáže výrazným způsobem zefektivnit manipulaci s nástroji a jejich evidenci.

Unikátní dezinfekční přístroj

Firma Medsol vám představuje novinku ve svém sortimentu. Unikátní dezinfekční přístroj DEZIMEDS, určený jak pro dezinfekci vozidel, tak pro dezinfekci místností, pokojů, ordinací, atd. Prostřednictvím unikátní kombinace ozónové technologie a fogace (tzv. studená pára) biocidního roztoku Desime v rámci jednoho přístroje dokážete provést dezinfekci prostoru ve velmi krátkém čase bez nutnosti přítomnosti personálu. Kombinací chemické a fyzikální dezinfekce je dosaženo komplexního rozsahu dezinfekční účinnosti ve velmi krátkém čase bez složitých ochranných opatření a s okamžitou možností opětovného využití dezinfikovaného prostoru.